Miasto Tarnów - odpady WIELKOGABARYTOWE dla posesji WIELOLOKALOWYCH

Harmonogramy od III do XII 2017 r.

Prosze wybrać odpowiedni harmonogram. 

.

KRZYŻ ulice: Cytrynowa, Ciasna, Klonowa, Sarnia, Trzcinowa, Wilcza, Jesionowa,Jodłowa, Świerkowa, Bukowa 17A, Gierymskich, Przyjazna, Gruszkowa, Leszczynowa, Migdałowa, Olchowa, Pochyła, Pomarańczowa, Poziomkowa, Porzeczkowa, Skryta, Stalowa od 3a do15 i od 10 do 18, Szklana, Wiśniowa 20B, Żurawia, Żurawinowa, Krzyska 35,37,39,39A,B,C,D,96a,121a,b, 119a, 136b, 112, 144, 144a, 133a,b, 137C,D Wyczółkowskiego, Reisinga 15A,B,C, Przyjazna
Dymszy, Hańczy, Nowodąbrowska 147C, 147B, 151,153a,155b,157a, 157b, 159,161a,163a,b, 165,163,173, 201a,263,234a,b, 279,279A, K.Komedy, Spadowa , Działkowa,Gromadzka, Orkana 68B, 70B, 70C, 76B, 76C, 90 A,B,C,D,132, 132A, 134, 148, 150, 152A, Buczakówka 4,6,7,8,12, Wiadukt, Wolańska 43A, H.Marusarz 53A,53B, 73 B,C,B, 77A,B, 81A,B,C, 91A,B,C, Szara, Środkowa, Mrozówka, Pusta, Stryjeńskiej, Niemena, Boznańskiej, Srebro, Cybulskiego, Źrudlana 11B, Kieślowskiego, Łomnickiego, Swiniarskiego, Stanisławskiego, Pankiewicza, Witkiewicza, Majchra 22A
Chełmońskiego, Nowodąbrowska od 139-297- i 64-306, Majchra, Mehoffera, Komunalna
Adwentowicza, Błonie, Bodo, Bogusławskiego, Czereśniowa, Drobieckiego, Dunikowskiego, Harasymowicza, Kiepury, Kurnakowicza, Leszczyńskiego, M.T. z Kalkuty, Miłorzębowa, Osterwy, Reisinga, Schillera, Siemaszkowej, Solskiego, Smosarskiej, Szuszkiewica, Śliwkowa, Wiśniowa od 1-19 i 2-34, Zelwerowicza
Bajkowa, Jagodowa, Jeżynowa, Kalinowa, Malinowa, Modrzewiowa, Platanowa, Sosnowa, Spokojna, Traktorowa, Wiśniowa od 21-123 i 36-124, Ordonówny
Dutkiewicza, Ćwiklińskiej, Górna, Ks. Kmiecika, Krzyska od 21-199A i 68-234, Modrzejewskiej, Morelowa, Studnickiego
Chryzantemowa, Fałata, Jaracza, Michałkowskiego, Siemradzkiego, Stalowa, Węgrzyna, Woszczerowicza

PIASKÓWKA ulice: Asnyka od 1-11, Brodzińskiego od 29-39 i 24-34, Goldhamera, Lwowska nr 18, 20, 30, 32, Rogoyskiego od 13-31 i 24-38, Rejtana, P C K, Poniatowskiego, 1 Maja, Wałowa nr 30, 32
Brandstaettera, Mickiewicza 8, Nowodąbrowska od 48-62, Romanowicza, Skargi, Szymanowskiego, Wojtarowicza
Antala, Boya Żeleńskiego, Gojawiczyńskiej, Kisilewskiego, Makuszyńskiego, Nałkowskiej, Przybyłkiewicza, Zapolskiej
Karłowicza, Kolberga, Kurpińskiego, Paderewskiego, Parkowa
Bielatowicza, Czapskiego, Elektryczna, Gombrowicza, Iwaszkiewicza, Lema, Lippóczego, St. Mrożka, N. Świat od 55-57 i 40-78, Al. Piaskowa, Swojska
Cegielniana, Ks. Chrząszcza, Dwernickiego, Jastruna, Krzyska od 1-19 i 2-66, Al. M.Fatimskiej od 2-46

GRABÓWKA ulice: Klasztorna, Kołłątaja, Mostowa 3 i 4, Olejarska, Osiedle XXV-Lecia, Polna, Pracy, Powroźnicza, M.C.Sklodowskiej, Skowronków, Spadzista, Starodąbrowska od 1-19 i 2-16, Szpitalna od 9-21 i 12-36, Warzywna
Boczna, Burtnicza, Garbarska, Graniczna od nr 1-15 i 2-14, Kowalska, Krupnicza, Jasna od 1-33 i 2-24, Mała, AL.M.B.Fatimskiej od 1-29, Mickiewicza nr 29 i od 10-16, Ochronek, Południowa, Sienna, Widok od 1-31 i 2-24, Westwalewicza, Słoneczna nr od 1-69


RZĘDZIN ulice: Mickiewicza od nr 1-27 i 2-6, Piłsudskiego od 1-25 i 2-24, Buczakówka, Czarnowiejska, Dmowskiego, Orkana, Orzeszkowej, Olszynowa, Wolańska, Zielona, Źródlana
Grottgera od 17-37 i 14-36, Kasprowicza, Prostopadła, Piłsudskiego od 29-79 i 26-32, H. Marusarz, Hanausek, Bystra, Środkowa
Alpejska, Apenińska, Bieszczadzka, Gorczańska, Karpacka, Lwowska , Piesza, Pienińska, Pirenejska, Podhalańska, Rzędzińska, Skrzyszowska, Sudecka, Tarzańska, Okrężna

KLIKOWA 1-2 ulice: Bratkowa, Fasolowa, Gołębia, Goździkowa, Grochowa, Grzybowa, Jabłoniowa, Klikowska (od 2 do 104 i od 101 185A),Konopna, Kozioła,Lniana,Miętowa, Mroźna, Muzyczna, Niezapominajek, Orzechowa,Pomidorowa, Rzeżnicza, Sadowa,Stokrotek, Trawiasta, Tulipanowa, Ziołowa
Bajdy, Cedrowa, Czajki, Klikowska (od 186 do 335), Konna, Łęgowa, Niedomicka, Ogórkowa, Ogrodnicza, Szczawiowa, Ścieżki, Zagumnie, Ziemniaczana, Żytnia


CHYSZÓW 1-2 ulice: Bocheńskiego, Bursy, Chyszowska (29-53, 38-50), Dobra, Hłaski, Górskiego, Łukasiewicza, Osiedle, Strzałkowskiego, Szujskiego (63-75, 64-66)
Beckera, Biała, Czysta, Chłopska( 17,19), Furmańska, Giełdowa, Mościckiego od ( 87-247, 118-274), Sobolewicza, Wyszyńskiego, Żwirowa, Beskidzka, Buczka, Gruntowa, Hodowlana, Miodowa, Obywatelska, Równa, Siewna, Sucha, Szkolna


STRUSINA ulice: Kołodzieja, Lutosławskiego, Niedojadło, Rolnicza, Szkotnik, Szujskiego od 1-61 i 22-62, Ujejskiego, Wieniawskiego, Wiejska
Pułaskiego, Ułańska, Wilsona

.

STARÓWKA ulice: Bema, Łazienna, Mościckiego od 1-37 i od 2-22, Pl. Kościuszki
Bandrowskiego, Dąbrowskiego od 1-15 i od2 -10, Kaczkowskiego, Lwowska od 1-23 i od 2-19 (bez nr 18 ) , Narutowicza numery parzyste, Szopena, Urszulańska
Św.Anny, Pl.Bema, Bernardyńska, Cicha, Św. Ducha, Franciszkańska, Kapitulna, Pl. Katedralny, Przesmyk, Rynek, Wałowa bez nr 30 i 32
Forteczna, Katedralna, Pl.Kazimierza, Kręta, Krótka, Brama Pilzneńska, Rybna, Pl.Rybny, Zakątna, Żydowska, Pl.Sobieskiego, Taras, Targowa, Wekslarska, Wielkie Schody, Wąska
Batorego, Grottgera od 1-15 i od 2-12, Kopernika, Krakowska od 1-35 i od 2-42, Krasińskiego od 1-51 i 2-52,
29 Listopada, Matejki, Mickiewicza 19, Nowy Świat od 1-53 i od 2-38, Piłsudskiego 3, Staszica
Limanowskiego, Malczewskiego, Powstańców W-wy od 1-39 i nr 43 i od 2-36 i nr 38, Przecznica Strusińska od 1 -31 i 2-46, Rogoyskiego od 1-11 i 2-22, Słowackiego 2 i 4, Al.Solidarności od 1-11 i od 2-18, Sowińskiego
Brodzińskiego nr 3 i 5, Legionów nr: 2, 5, 7
Dębowa, Goslara, Kupiecka, N.M.Panny od 9-15 i 2-6, Nowa, Szeroka, Pl.Więźniów Auschwitz
Chyszowska, Fredry, Głowackiego, Kochanowskiego, Konopnickiej, Krakowska, Kościuszki, Lelewela, Moniuszki, Mościckiego 39-95a i 24-116, Reymonta, Rzemieślnicza, Sokoła, Wyspiańskiego, Żeromskiego , Rady Europy
Al. Solidarności od 17-29, Legionów , Na Łąkach, Słowackiego bez nr 2 i 4, Asnyka od 2-12, Szpitalna od 1-7 i 2-10, Brodzińskiego nr 3 i 5, Goldhamera nr 2, 5, 7, Wigury, Bóżnic, Waryńskiego, Żwirki, Towarowa, Drużbackiej, Wodna, Narutowicza nr. parzyste, Wita Stwosza, Krakowska nr: 42, 47, 49, 51


OS. JASNA I OS. ZIELONE OS. ZIELONE oraz ulice: Ablewicza, Pl. J. Pawła II, 16 Pułku Piechoty,
Szpitalna od 23 do 61 i 38 do 88, Jasna od 59 do 103, Bitywy pod Cedynią, M.Dąbrowskiej
Promienna, Do Prochowni, Graniczna, Słowików, Słoneczna nr 78, 80, 82, 84, Zaułek, Zdrowa, Leśna, Długa, Odległa, Osiedle Legionów,
Gospodarcza,
Al.M.B.Fatimskiej od 31-109, Księżycowa, Langera, Słoneczna od 2-86, Starodąbrowska od 21-49 i 18-48(bez nr.24), Widok od 33-141 i 26-128, Nowodąbrowska od 111-137

.

OS. WESTERPLATTE, OS. LEGIONÓW


OS. KRAKOWSKA 1-2 ulice: Budowlana, Fabryczna, Gliniarska, Kąpielowa, Krakowska od ( 70-188), Poranna, Radosna, Zakładowa
Bartla, Br. Żmudów, Dąbala, Główna, Kassali, Metalowa, Ogrodowa, Prusa, Pustaki, Reja, Skorupki, Sportowa, Strusińska, Ślusarska, Św. Katarzyny, Tokarska, Warsztatowa, Wiosenna, Krakowska od (83-195)


OS. KOSZYCKIE 1-2 ulice: B. Chrobrego, Wł. Jagiełły, Królowej Jadwigi, B. Krzywoustego, Mieszka I-go, B. Śmiałego, Wareńczyka
Bajana,Barwna, Bożka, Pł. Dąbka, Dobrowolskiego, Dobrzańskiego, Gostyńskiego, Kleeberga, Koszycka, Kowalskiego, Krakowska od (190-296,197-309), Kuzdrzała,Liściasta, Majchrzyka, Mąsiora, Okulickiego, Pawłowskiego, Skwer Kolbego, Sucharskiego, Stroma, Waszkiewicza, Zubrzyckiego


ZABŁOCIE 1-4 ulice: Babiego Lata, Błotna, Braci Ssaków, Chrząstowskich, Falista, Gęsia, Gładysza, Głęboka, Grabowskiego, Kacza, Kossaka, Kosynierów, Murarska, Nakończego, Okrężna (za wątokiem od nr 11-49 i od nr 12-46), Podmiejska, Sióstr Służebniczek, Św. St. Kostki, Św. Kingi, Św. A. Kalinowskiego, Św. Kazimierza, Św. Wojciecha, Świętojańska, Tarnowskiego, Trendoty, Wierzbowa,Jara, Sanguszków,
Dabrowskiego od(27-39, 12-38), Drzymały, Fąfary, Guminiska, Jagiellońska, Kaflarska, Konarskiego, Łanowa, Łęgowa, Łyczków, Mostowa, Nabrzerzena Górna, Nabrzerzna Dolna, Nabrzerzna - Górna Boczna, Panny Marii od(1-7), Piastowska, Piotrowskiego, Przedszkolaków, Sądowa, Stanisza, Szewska, Wesoła, Wspólna, Ziaji, Urwana, Torowa
Al. Tarnowskich, Esperantystów, Harcerska, Jantona, Kotulskiej, Kwiatowa, Leńka, Lotnicza, Miłosza, Podzamcze, P. Picasso, Pogodna, Przyjemna, PTTK, Simchego, Tuwima, Wschodnia, Zamenhofa, Zamknieta, Zaręby, Zgody, Zuchów, Zamkowa,
Dojazd, Górska, Halskiego, Leliwitów, Łokietka, Obozowa, Ostrogskich, Szczytowa , Św. Trójcy, Tuchowska, Urocza, Wypoczynkowa, Wysoka, Przemysłowa


MOŚCICE 1- 4 ulice: Brzozowa, Daleka, Stawowa,
Andersa, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Brauna, Ciołkoszów, Godowskiego, Jaśminowa, Jordana, Kasprzyków, Mokra, Muchy, Olszewskiego, Partyzantów, Pasterska, Piękna, Pszenna, Rozwadowskiego, Spacerowa, Sióstr Czarneckich, Vetulani, Wiciarzy, Wolności i Niezawisłości, Zielna,
Broniewskiego, Chabrowa, Czerwona, Emerytów, Gałczyńskiego, Ludowa, Nauczycielska, Norwida, Rzymowskiego, Staffa, Willowa,
11 listopada, Anioła, Hibnera, Kępińskiego, Krakusa, Niska, Obrońców Lwowa, Polskiego Pażdziernika, Sempołowskiej, Śląska, Wandy, Wojtasiewicza


MOŚCICE 5-10 ulice: Kmicica, Kolejowa, Ledóchowskich, Letnia, Moraczewskiego, Prosta, Różana, Sienkiewicza, Skrzetuskiego, Wołodyjowskiego, Wygodna, Zagłoby, Jesienna,
Grota - Roweckiego, Kilińskiego, Klimeckiego, Kruszyny, Obrońców Tobruku, Pilarza, Podgórska, Stylińskich, Zarzyckiego, Zbylitowska, Kwiatkowskiego 8 ( Zakłady Azotowe),
Akacjowa, Azotowa (od 26 do 92 i od 29 do79), Białych Klonów, Czerwonych Klonów, Do Promu, Dunajcowa, Głogowa, Indyka, Jarzębinowa, Kasztanowa, Langiewicza, Ks. Grzanki, Reca, Szarych Szeregów, Śniadeckiego, Topolowa, Traugutta, Turystyczna, Wędkarska, Witosa,
Chemiczna, Kwiatkowskiego,

Agrestowa, Brata Alberta, Czarna Droga, Gucwy, Jarzynowa, Owocowa, Pędrackiego, Równoległa, Zawilcowa,
Batalionu Barbara, Bończyka, Burkiewicza, Czupiela, Grochowska, Kruczkowskiego, Racławicka, Tenerowicza, Wojnarskich, Zaciszna


KRS nr 0000168311
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy: 3. 195.500 zł

NIP: 873-020-86-97
REGON: 850033843

KONTO: PKO S.A. 81 12 40 5194 1111 0000 5248 0779
BSR O/Tarnów 13 8589 0006 0250 0022 7322 0001

 

stat4u