Miasto Tarnów - III - XII 2017 r.

Harmonogramy dla MIESZKAŃCÓW od III co XII 2017 r.

Proszę wybrać odpowiedni harmonogram ze względu na ulicę oraz rodzaj (wielkość) pojazdu:

.

Ulice na terenie Miasta Tarnowa obsługiwane małym samochodem:nogramy dla MIESZKAŃCÓW na miesiąc LUTY 2017 r.

.

MAŁY SAMOCHÓD - ulice: Ablewicza nr 2, Jeżynowa, Kalinowa nr 11a, 11b, 11c, 17a, 17b i nr obok 27, Krzyska nr 49, Modrzewiowa nr 46 c, 46 a, Nowodąbrowska nr 74, 76 a, 234a, 234b, 279a, 279, Orkana nr 68 b, 70 a, 70 b, Piesza nr 91, Potok, Skrzyszowska nr 60, Sosnowa nr 22 a i 22 d, Spokojna nr 31, 37, Wolańska nr 16f, Wiśniowa nr 29, 58a, 58b i 58 c

.

MIASTO 1 MAŁY SAMOCHÓD (sektor III) - ulice: Al.Tarnowskich 42 (M,N,P,R,S,T,U,W),44a,50,50a,50b,50c,52c,69,75, Leliwitów 35,35a, Ostrogskich 34b,36c,36b, Grunwaldzka, Chłposka, Rudy Młyny, Mościckiego 133,211a,211b,211/1,211/2, Kraszewskiego, Maziarskiego, Monopolowa, Robotnicza, Do Huty, Spytki z Melsztyna, Bartla 23A, Krakowska 72,74,115a, Azotowa od 1-27 i 2-22, Mieszka I-go 58b, Modra, Nad Białą, Niebieska, Tęczowa, Żółta, Lisia, Zagrodowa, Rzeczna

.

MIASTO 2 MALY SAMOCHÓD (sektor III) - ulice: Tuchowska 84, Wysoka 12,Wypoczynkowa 62, Zamkowa 129b,129c,129d,116, Braci Saków 39,45a,45b,47a,47b,53a,53b,53c,57,57a,57b,59a, D.Potoczka, Juraszka, Matuszwskiego, Łyczków, Zbożowa, Złota, Gładycza 5, Modelarska, Okrężna 22a,24a25,43a,43b, Podmiejska 25a, Sanguszków 24b, Wierzbowa 5, Zimowa, Głowackiego od 96-122
.



PIASKÓWKA

PIASKÓWKA - ulice: Asnyka od 1-11, Brodzińskiego od 29-39 i 24-34, Goldhammera, Lwowska nr 18, 20, Rogoyskiego od 13-31 i 24-38, Rejtana, P C K, Poniatowskiego, 1 Maja, Wałowa nr 30, 32

PIASKÓWKA 1 - ulice: Brandstaettera, Mickiewicza 8, Nowodąbrowska od 48-62, Romanowicza, Skargi, Szymanowskiego, Wojtarowicza

PIASKÓWKA 2 - ulice: Antala, Boya Żeleńskiego, Gojawiczyńskiej, Kisilewskiego, Makuszyńskiego, Nałkowskiej, Przybyłkiewicza, Zapolskiej

PIASKÓWKA 3 - ulice: Karłowicza, Kolberga, Kurpińskiego, Paderewskiego, Parkowa

PIASKÓWKA 4 - ulice: Bielatowicza, Czapskiego, Elektryczna, Gombrowicza, Iwaszkiewicza, Lema, Lippóczego, St. Mrożka, N. Świat od 55-57 i 40-78, Al. Piaskowa, Swojska

PIASKÓWKA 5 - ulice: Cegielniana, Klikowska  nr 45, Ks. Chrząszcza, Dwernickiego, Jastruna, Krzyska od 1-19 i 2-66, Al. M.Fatimskiej od 2-46

.


KLIKOWA

KLIKOWA 1 - ulice: Bratkowa, Fasolowa, Gołębia, Goździkowa, Grochowa, Grzybowa, Jabłoniowa, Klikowska (od 2 do 104 i od 101 185A) bez nr 45, 90 A i 90 B, Konopna, Kozioła, Lniana, Miętowa, Mroźna, Muzyczna, Niezapominajek, Orzechowa, Pomidorowa, Rzeżnicza, Sadowa,Stokrotek, Trawiasta, Tulipanowa, Ziołowa

KLIKOWA 2 - ulice: Bajdy, Cedrowa, Czajki, Klikowska (od 186 do 335), Konna, Łęgowa, Niedomicka, Ogórkowa, Ogrodnicza, Szczawiowa, Ścieżki, Zagumnie, Ziemniaczana, Żytnia

.




KRZYŻ

KRZYŻ 1 - MAŁY SAMOCHÓD - ulice: Cytrynowa, Ciasna, Klonowa, Sarnia, Trzcinowa, Wilcza, Jesionowa,Jodłowa, Świerkowa, Bukowa 17A, Gierymskich, Przyjazna, Gruszkowa, Leszczynowa, Migdałowa, Olchowa, Pochyła, Pomarańczowa, Poziomkowa, Porzeczkowa, Skryta, Stalowa od 3a do15 i od 10 do 18, Szklana, Wiśniowa 20B, Żurawia, Żurawinowa, Krzyska 35,37,39,39A,B,C,D,96a,121a,b, 119a, 136b, 112, 144, 144a, 133a,b, 137C,D Wyczółkowskiego, Reisinga 15A,B,C, Przyjazna

.

KRZYŻ 2 - MAŁY SAMOCHÓD - ulice: Dymszy, Hańczy, Nowodąbrowska 147C, 147B, 151,153a,155b,157a, 157b, 159,161a,163a,b, 165,163,173, 201a,263,234a,b, 279,279A, K.Komedy, Spadowa , Działkowa,Gromadzka, Orkana  70C, 76B, 76C, 90 A,B,C,D,  132, 132A, 134, 148, 150, 152A, Buczakówka 4,6,7,8,12, Wiadukt, Wolańska 43A, H.Marusarz 53A,53B, 73 B,C,B, 77A,B, 81A,B,C, 91A,B,C, Szara, Mrozówka, Pusta, Stryjeńskiej, Niemena, Boznańskiej, Srebro, Cybulskiego, Źródlana 11B, Kieślowskiego, Łomnickiego, Swiniarskiego, Stanisławskiego, Pankiewicza, Witkiewicza, Majchra 22A

.

KRZYŻ 1 - ulice: Chełmońskiego, Nowodąbrowska od 139-297 i 64-306 (bez nr 74, 76 a, 234a, 234b, 279a, 279),  Majchra (bez nr 22 A), Mehoffera, Komunalna

.


KRZYŻ 2 - ulice: Adwentowicza, Błonie, Bodo, Bogusławskiego, Czereśniowa, Drobieckiego, Dunikowskiego, Harasymowicza, Kiepury, Kurnakowicza, Leszczyńskiego, M.T. z Kalkuty, Miłorzębowa, Osterwy, Reisinga (bez nr 15 A, B, C), Schillera, Siemaszkowej, Solskiego, Smosarskiej, Szuszkiewica, Śliwkowa, Wiśniowa od 1-19 i 2-34 ( bez nr 20 B),  Zelwerowicza

KRZYŻ 3 - ulice: Bajkowa, Bukowa, Jagodowa, Kalinowa (bez nr 11a, 11b, 11c, 17a, 17b, nr obok 27),  Malinowa, Modrzewiowa (bez nr 46c, 46a),  Platanowa, Sosnowa (bez nr 22a i 22d), Spokojna (bez nr 31 i 37),  Traktorowa, Wiśniowa od 21-123 i 36-124  (bez nr 58a, b, c ), Ordonówny

KRZYŻ 4- ulice: Dutkiewicza, Ćwiklińskiej, Górna, Ks. Kmiecika, Krzyska od 21-199A i 68-234 (za wyjątkiem nr 49),  Modrzejewskiej, Morelowa, Studnickiego

KRZYŻ 5 - ulice: Chryzantemowa, Fałata, Jaracza, Michałkowskiego, Siemradzkiego, Stalowa, Węgrzyna, Woszczerowicza

.



ZABŁOCIE

ZABŁOCIE 1 - ulice: Babiego Lata, Błotna, Braci Saków, Chrząstowskich, Falista, Gęsia, Gładysza, Głęboka, Grabowskiego, Kacza, Kossaka, Kosynierów, Murarska, Nakończego, Okrężna (za wątokiem od nr 11-49 i od nr 12-46), Podmiejska, Sióstr Służebniczek, Św. St. Kostki, Św. Kingi, Św. R. Kalinowskiego, Św. Kazimierza, Św. Wojciecha, Świętojańska, Tarnowskiego, Trendoty, Wierzbowa,Jara, Sanguszków

ZABŁOCIE 2 - ulice: Dabrowskiego nr od 17-39, 12-38, Drzymały, Fąfary, Guminiska, Jagiellońska, Kaflarska, Konarskiego, Łanowa, Mostowa, Nadbrzeżna Górna, Nadbrzeżna Dolna, Nadbrzeżna - Górna Boczna, Panny Marii od(1-7), Piastowska, Piotrowskiego, Przedszkolaków, Sądowa, Stanisza, Szewska, Wesoła, Wspólna, Ziaji, Urwana, Torowa

ZABŁOCIE 3 - ulice: Al. Tarnowskich, Esperantystów, Harcerska, Jantona, Kotulskiej, Kwiatowa, Leńka, Lotnicza, Miłosza, Podzamcze, P. Picasso, Pogodna, Przyjemna, PTTK, Simchego, Szczęśliwa, Tuwima, Wschodnia, Zamenhofa, Zamknieta, Zaręby, Zgody, Zuchów, Zamkowa

ZABŁOCIE 4 - ulice: Dojazd, Górska, Halskiego, Leliwitów, Łokietka, Obozowa, Ostrogskich, Szczytowa , Św. Trójcy, Tuchowska, Urocza, Wypoczynkowa, Wysoka, Przemysłowa

.



OS. KRAKOWSKA

OS. KRAKOWSKA 1 - LEWA STRONA - ulice: Budowlana, Fabryczna, Gliniarska, Kąpielowa, Krakowska od ( 70-188), Poranna, Radosna, Zakładowa

OS. KRAKOWSKA 2 - PRAWA STRONA - ulice: Bartla, Br. Żmudów, Dąbala, Główna, Kassali, Metalowa, Ogrodowa, Prusa, Pustaki, Reja, Skorupki, Sportowa, Strusińska, Ślusarska, Św. Katarzyny, Tokarska, Warsztatowa, Wiosenna, Krakowska od (83-195)

.



OS. KOSZYCKIE

OS. KOSZYCKIE 1 - LEWA STRONA - ulice: B. Chrobrego, Wł. Jagiełły, Królowej Jadwigi, B. Krzywoustego, Mieszka I-go, B. Śmiałego, Wareńczyka

OS. KOSZYCKIE 2 - PRAWA STRONA - ulice: Bajana,Barwna, Bożka, Pł. Dąbka, Dobrowolskiego, Dobrzańskiego, Gostyńskiego, Kleeberga, Koszycka, Kowalskiego, Krakowska od (190-296,197-309), Kuzdrzała,Liściasta, Majchrzyka, Mąsiora, Okulickiego, Pawłowskiego, Skwer Kolbego, Sucharskiego, Stroma, Waszkiewicza, Zubrzyckiego

.


 

STARÓWKA

STARÓWKA 1 - ulice: Bema, Łazienna, Mościckiego od 1-37 i od 2-22, Pl. Kościuszki

STARÓWKA 2 - ulice: Bandrowskiego, Dąbrowskiego od 1-15 i od2 -10, Kaczkowskiego, Lwowska od 1-23 i od 2-19 (bez nr 18 ) , Narutowicza numery parzyste, Szopena, Urszulańska

STARÓWKA 3 - ulice: Św.Anny, Pl.Bema, Bernardyńska, Cicha, Św. Ducha, Franciszkańska, Kapitulna, Pl. Katedralny, Przesmyk, Rynek, Wałowa bez nr 30 i 32

STARÓWKA 4 - ulice: Forteczna, Katedralna, Pl.Kazimierza, Kręta, Krótka, Brama Pilzneńska, Rybna, Pl.Rybny, Starowolskiego, Zakątna, Żydowska, Pl.Sobieskiego, Taras, Targowa, Wekslarska, Wielkie Schody, Wąska

STARÓWKA 5 - ulice: Batorego, Grottgera od 1-15 i od 2-12, Kopernika, Krakowska od 1-35 i od 2-42, Krasińskiego od 1-51 i 2-52,
29 Listopada, Matejki, Mickiewicza 19, Nowy Świat od 1-53 i od 2-38, Piłsudskiego 3, Staszica


STARÓWKA 6 - ulice: Limanowskiego, Malczewskiego, Powstańców W-wy od 1-39 i nr 43 i od 2-36 i nr 38, Przecznica Strusińska od 1 -31 i 2-46, Rogoyskiego od 1-11 i 2-22, Słowackiego 2 i 4, Al.Solidarności od 1-11 i od 2-18, Sowińskiego

STARÓWKA 7 - ulice: Brodzińskiego nr 3 i 5, Legionów nr: 2, 5, 7

STARÓWKA 8 - ulice: Dębowa, Goslara, Kupiecka, N.M.Panny od 9-15 i 2-6, Nowa, Szeroka, Pl.Więźniów Auschwitz

STARÓWKA 9 - ulice: Chyszowska, Fredry, Głowackiego, Klikowska nr 90 A i 90 B, Kochanowskiego, Konopnickiej, Krakowska, Kościuszki, Lelewela, Moniuszki, Mościckiego 39-95a i 24-116, Reymonta, Rzemieślnicza, Sokoła, Wyspiańskiego, Żeromskiego , Rady Europy

STARÓWKA 10 - ulice: Al. Solidarności od 17-29, Legionów , Na Łąkach, Słowackiego bez nr 2 i 4, Asnyka od 2-12, Szpitalna od 1-7 i 2-10, Goldhamera nr 2, 5, 7, Wigury, Bóżnic, Waryńskiego, Żwirki, Towarowa, Drużbackiej, Wodna, Narutowicza nr. nieparzyste, Wita Stwosza, Krakowska nr: 42, 47, 49, 51, Dworcowa, Plac Dworcowy, Studniarskiego


GRABÓWKA

GRABÓWKA 1 - ulice: Klasztorna, Kołłątaja, Mostowa 3 i 4, Olejarska, Osiedle XXV-Lecia, Polna, Pracy, Powroźnicza, M.C.Sklodowskiej, Skowronków, Spadzista, Starodąbrowska od 1-19 i 2-16, Szpitalna od 9-21 i 12-36, Warzywna

GRABÓWKA 2 - ulice: Boczna, Burtnicza, Garbarska, Graniczna od nr 1-15 i 2-14, Kowalska, Krupnicza, Jasna od 1-33 i 2-24, Mała, AL.M.B.Fatimskiej od 1-29, Mickiewicza nr 29 i od 10-16, Ochronek, Południowa, Sienna, Widok od 1-31 i 2-24, Westwalewicza, Słoneczna nr od 1-69

.



OS. JASNA i OS. ZIELONE

OS. ZIELONE i ulice: Ablewicza (bez nr 2), Pl. J. Pawła II, 16 Pułku Piechoty

.

Osiedle JASNA 1 - ulice: Szpitalna od 23 do 61 i 38 do 88, Bitywy pod Cedynią, M. Dąbrowskiej (bloki)

.

Osiedle JASNA  - ulice: Promienna, Do Prochowni, Graniczna, Jasna nr od 59 do 103, Słowików, Słoneczna nr 78, 80, 82, 84, Zaułek, Zdrowa, Leśna, Długa, Odległa, Osiedle Legionów

.

OS. JASNA 1 - ulice: M.Dąbrowskiej, Gospodarcza

.

OS. JASNA 2 - ulice: Al.M.B.Fatimskiej od 31-109, Księżycowa, Langera, Słoneczna od 2-86, Starodąbrowska od 21-49 i 18-48(bez nr.24), Widok od 33-141 i 26-128, Nowodąbrowska od 111-137

.



RZĘDZIN

RZĘDZIN - ulice: Mickiewicza od nr 1-27 i 2-6, Piłsudskiego od 1-25 i 2-24, Buczakówka, Czarnowiejska, Dmowskiego, Orkana ( bez nr 68b, 70a, 70b, 70c, 76b, 76c, 90 a, b, c, d, 132, 132a, 134, 148, 150, 152a), , Orzeszkowej, Olszynowa, Wolańska ( bez nr 16f i 43 A), Zielona, Źródlana

RZĘDZIN 1 - ulice: Grottgera od 17-37 i 14-36, Kasprowicza, Prostopadła, Piłsudskiego od 29-79 i 26-32, H. Marusarz, Hanausek, Bystra, Środkowa

RZĘDZIN 2 - ulice: Alpejska, Apenińska, Bieszczadzka, Gorczańska, Karpacka, Lwowska ( nr od 21 - 231, 25 - 216 ) , Piesza (bez nr 91), Pienińska, Pirenejska, Podhalańska, Rzędzińska, Skrzyszowska (bez nr 60),  Sudecka, Tarzańska, Okrężna
.


CHYSZÓW

CHYSZÓW 1 - ulice: Bocheńskiego, Bursy, Chyszowska (29-53, 38-50), Dobra, Hłaski, Górskiego, Łukasiewicza, Osiedle, Strzałkowskiego, Szujskiego (63-75, 64-66)

CHYSZÓW 2 - ulice: Beckera, Biała, Czysta, Chłopska( 17,19), Furmańska, Giełdowa, Mościckiego od ( 87-247, 118-274), Sobolewicza, Wyszyńskiego, Żwirowa, Beskidzka, Buczka, Gruntowa, Hodowlana, Miodowa, Obywatelska, Równa, Siewna, Sucha, Szkolna

.



STRUSINA

STRUSINA 1 - ulice: Kołodzieja, Lutosławskiego, Niedojadło, Rolnicza, Szkotnik, Szujskiego od 1-61 i 22-62, Ujejskiego, Wieniawskiego, Wiejska

STRUSINA 2 - ulice: Pułaskiego, Ułańska, Wilsona

.




MOŚCICE

MOŚCICE 1 - uliceBrzozowa, Daleka, Stawowa


MOŚCICE 2 - ulice: Andersa, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Brauna, Ciołkoszów, Godowskiego, Jaśminowa, Jordana, Kasprzyków, Mokra, Muchy, Olszewskiego, Partyzantów, Pasterska, Piękna, Pszenna, Rozwadowskiego, Spacerowa, Sióstr Czarneckich, Vetulani, Wiciarzy, Wolności i Niezawisłości, Zielna


MOŚCICE 3 - uliceBroniewskiego, Chabrowa, Czerwona, Emerytów, Gałczyńskiego, Ludowa, Nauczycielska, Norwida, Rzymowskiego, Staffa, Willowa


MOŚCICE 4 - ulice:  11 listopada, Anioła, Hibnera, Kępińskiego, Krakusa, Niska, Obrońców Lwowa, Polskiego Pażdziernika, Sempołowskiej, Śląska, Wandy, Wojtasiewicza


MOŚCICE 5 - uliceKmicica, Kolejowa, Ledóchowskich, Letnia, Moraczewskiego, Prosta, Różana, Sienkiewicza, Skrzetuskiego, Wołodyjowskiego, Wygodna, Zagłoby, Jesienna


MOŚCICE 6 - uliceGrota - Roweckiego, Kilińskiego, Klimeckiego, Kruszyny, Obrońców Tobruku, Pilarza, Podgórska, Stylińskich, Zarzyckiego, Zbylitowska, Kwiatkowskiego 8 ( Zakłady Azotowe)


MOŚCICE 7 - ulicaAkacjowa, Azotowa (od 26 do 92 i od 29 do79), Białych Klonów, Czerwonych Klonów, Do Promu, Dunajcowa, Głogowa, Indyka, Jarzębinowa, Kasztanowa, Langiewicza, Ks. Grzanki, Reca, Szarych Szeregów, Śniadeckiego, Topolowa, Traugutta, Turystyczna, Wędkarska, Witosa


MOŚCICE 8 - uliceChemiczna, Kwiatkowskiego

MOŚCICE 9 - uliceAgrestowa, Brata Alberta, Czarna Droga, Gucwy, Jarzynowa, Owocowa, Pędrackiego, Równoległa, Zawilcowa

MOŚCICE 10 - ulice:  Batalionu Barbara, Bończyka, Burkiewicza, Czupiela, Grochowska, Kruczkowskiego, Racławicka, Tenerowicza, Wojnarskich, Zaciszna

KRS nr 0000168311
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Kapitał zakładowy: 3. 195.500 zł

NIP: 873-020-86-97
REGON: 850033843

KONTO: PKO S.A. 81 12 40 5194 1111 0000 5248 0779
BSR O/Tarnów 13 8589 0006 0250 0022 7322 0001

 

stat4u